Spolehněte se na naše znalosti
#kooperativni-roboti
KOOPERATIVNÍ ROBOTI
KOOPERATIVNÍ ROBOTI

KOOPERATIVNÍ ROBOTI

Současný trendem v robotizaci je využití kooperativních robotů pro automatizaci manuálních kognitivních činností ať už jako přímá náhrada operátora nebo doplnění výrobního procesu.

Tyto stroje jsou ideální jako jednoduchá náhrada operátora do stávajícího výrobního procesu. Bez minimálních požadavků na úpravu stávajícího stroje nebo zařízení můžete zvýšit efektivitu Vaší výroby. Nasazení kooperativních robotů nebo pracovišť je efektivní pro:

 • 3SMĚNNÝ PROVOZ
 • NÁHRADA OPERÁTORA
 • ZVÝŠENÍ PRODUKCE
#montazni-bunky
MONTÁŽNÍ BUŇKY
MONTÁŽNÍ BUŇKY

MONTÁŽNÍ BUŇKY

Pokud hledáte pokud možno co nejflexibilnější výrobní zařízení pak unifikovaná montážní buňka může být pro Vás řešením. Lze vybavit dle Vašich potřeb přesně na míru.

Tento typ robotických pracovišť je vhodný zejména tam, kde je požadována vysoká variabilita produktů a jsou kladeny nároky na častou změnu produkce. V případě potřeby je možné pracoviště vybavit kooperativním robotem.

 • VYSOKÁ MODULARITA
 • FLEXIBILITA PŘI ZMĚNĚ TYPU VÝROBY
 • VZDÁLENÁ PODPORA
#svarovaci-roboticke-bunky
SVAŘOVACÍ ROBOTICKÉ BUŇKY
SVAŘOVACÍ ROBOTICKÉ BUŇKY

SVAŘOVACÍ ROBOTICKÉ BUŇKY

Jedná se o modulární řešení vycházejí z potřeb daných svařovacím procesem. Rychlost dodání a standardizace jsou základní výhody tohoto typu strojů.

Svařovací stanice dodáváme jako samostatně vybavené stojící pracoviště. V rámci projektu nabízíme také vývoj a výrobu svařovacích přípravků dle potřeb zákazníka a také příslušnou manipulaci s produktem.

 • MIG
 • TIG
 • LASEROVÉ SVAŘOVÁNÍ

 

#merici-a-kontrolni-bunky
MĚŘÍCÍ A KONTROLNÍ BUŇKY
MĚŘÍCÍ A KONTROLNÍ BUŇKY

MĚŘÍCÍ A KONTROLNÍ BUŇKY

Kontrolní a měřicí stanice zabezpečují komplexní mezioperační i konečnou kontrolu součástí, popřípadě montážních uzlů i finálních výrobků. Kontrolují rozměry, tvary, předepsanou hmotnost, kvalitu opracování a dodržení požadavků na kvalitu použitého materiálu.

Robotické měřící a kontrolní pracoviště jsou koncipované jako nezávislé a mobilní stroje vybavené nejčastěji jedním 6-ti osým robotem v kombinaci s 3D kamerou nebo kamerovým systémem pro vlastní měření a vyhodnocení. Mohou být vybaveny automatickým podáváním kontrolovaných součástí, speciálními snímači rozměrů a sondami pro kontrolu vířivými proudy, váhami, popisovači a automatickým tříděním zkontrolovaných součástí podle zvolených parametrů.

 • UNIVERZÁLNÍ SYSTÉM
 • SYSTÉMY SCHOPNÉ SAMOSTATNÉHO UČENÍ
 • FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ
#autonomni-roboti
AUTONOMNÍ ROBOTI
AUTONOMNÍ ROBOTI

AUTONOMNÍ ROBOTI

Naprostá novinka a současný trend pro robotizaci a automatizaci logistických provozů a logistiky ve výrobním závodě obecně Vám umožní začít využívat výhody robotizace naplno.

Samonaváděcí přepravní roboti jsou dalším krokem pro vaši automatizaci a hitem Průmyslu 4.0.

Provádíme implementace špičkových robotů Omron, kteří uvezou až 130 kg, denně najezdí i desítky km a to bez potřeby úprav vašeho pracoviště/závodu.

Tyto plně autonomní vozíky nepotřebují navádění pomocí indukční smyčky či magnetického pruhu. Sami cestou rozpoznávají pevné i pohyblivé překážky a uzpůsobují tomu svoji trasu.

#contact_form

KONTAKTUJTE NÁS